Pirmiausia svarbu įsitikinti, kad pėdkelnių gamintojas yra patikimas. Deja, norint įsigyti tikrai kokybišką prekę nereikėtų taupyti, - juk tikrai nenorima, kad greitu metu pėdkelnes tektų išmesti. Puikiu pasirinkimu gali būti Gatta, Marilyn, Fiore ir kitų gamintojų pėdkelnės.
Renkantis storesnes pėdkelnes, pavyzdžiui, 40-100 denų, pasidomėkite, ar ties pirštais ir ties klynu yra sutvirtinimas. Tai visada garantuoja pėdkelnių ilgaamžiškumą.
Sudėtis - tai dar vienas svarbus kriterijus. Šaltiems orams rinkitės pėdkelnes iš natūralių medžiagų, galite įsigyti pašiltintas pėdkelnes, pavyzdžiui, su gulbės pūku arba kupranugario vilna. Toks pasirinkimas tikrai pasiteisins, o jūs nesušalsite net ir pačiais žvarbiausiais orais.
Atkreipkite dėmesį į pėdkelnių dydį: čia vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į tai, kokiam ūgiui yra skirtos pėdkelnės, bet taip pat į tai, koks yra jūsų ūgis ir svoris. Neretais atvejais yra pateikiamos dydžių lentelės, kurios padės paprasčiau išsirinkti tinkamą dydį.
Apsimauti pėdkelnes reikėtų itin atsargiai - tai tamprės ir ne kelnės, taigi, čia net vertėtų pasikliauti žemiau pateikta instrukcija :)
Jei renkatės plonas pėdkelnes (iki 15 denų), patartina kurį laiką jas palaikyti šaldytuve, - tokiu būdu pėdkelnės įgaus standumo.
Geriausia pėdkelnes skalbti rankomis, nes skalbyklės režimas paprasčiausiai gali būti pernelyg grubus. kai kurias storesnes pėdkelnes galima skalbti ir skalbyklėje, tad visada palanku pasidomėti, kokia yra skalbimo instrukcija.
Vadovaujantis šiomis taisyklėmis tikrai galėsite išsirinkti tinkamiausias pėdkelnes, kurias galėsite mūvėti ne vieną kartą. Vis dėlto, ne viską galime numatyti, tad mąstau, jog išeinant iš namų palanku į rankinę įsimeskite naujų pėdkelnių porą ar bent bespalvio nagų lako buteliuką - jei užkabinsite pėdkelnių siūlą, nagų laku galėsite užtepti pažeistą vietą ir apsaugoti nuo tolimesnio pėdkelnių irimo, kurio norėtųsi išvengti.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą